Grad students 2006 PZ-01

PZ-01-1_0.jpg pz-01-2_1.jpg

Qualification: "software engineer"

Specialist diploma with honour

1. BURMA Svitlana Viktorivna
2. HOLUB Roman Ivanovych
3. KASIANCHUK Ihor Petrovych
4. NAZARUK Anton Myronovych
5. NECHAIEVA Olena Oleksandrivna
6. IVANYSHCHAK Vitalii Mykhailovych
7. TSIUKH Svitlana Vasylivna
8. TSIUKH Uliana Vasylivna
9. STRADZIUK Oksana Yevhenivna

Specialist diploma

1. BAHNIUK Ivan Ihorovych
2 .BALNYTSKYI Vasyl Mykolaiovych
3. HARMATIUK Lidiia Yaroslavivna
4. HODORAK Liubomyr Petrovych
5. HOROBETS Oleh Serhiiovych
6. HOTRA Roman Myroslavovych
7. IVASIUK Serhii Bohdanovych
8. KIRTSIIANOV Volodymyr Yevhenovych
9. KOVTYN Dmytro Yaroslavovych
10. KOSTIUK Oleksii Liubomyrovych
11. KUKHTA Volodymyr Andriiovych
12. LYSKANYCH Olha Mykhailivna
13. LUCHYN Yurii Mykhailovych
14. MAZUR Pavlo Yaroslavovych
15. MANDIAK Kateryna Mykhailivna
16. MOSIICHUK Oksana Ivanivna
17. MOSKOVCHUK Serhii Vitaliiovych
18. OSADCHYI Volodymyr Volodymyrovych
19. PORYTKO Oleh Stepanovych
20. SAMULIAK Andrii Petrovych
21. SYNYTSKYI Yevhenii Valeriiovych
22. SLOBODIAN Andrii Vasylovych
23. STELMASHCHUK Mykhailo Vasylovych
24. TYMCHUK Taras Yaroslavovych
25. FEDUN Volodymyr Ihorovych
26. KHAREVYCH Mykhailo Mykolaiovych
27. KHARITIN Vasyl Volodymyrovych
28. KHOMIAKOV Ihor Oleksandrovych
29. TSEHELSKYI Anatolii Zinoviiovych
30. TSYPERDIUK Andrii Bohdanovych
31. SHYIKO Bohdan Mykolaiovych
32. YAKYMIV Andrii Ivanovych
33. YANYTSKYI Volodymyr Borysovych

Grad students 2007 PZ-02

PZ-02__0.jpg

Qualification: "automated systems software specialist"

Specialist diploma with honour

1. Kamaieva Svitlana Olehivna
2. Kseniuk Ivan Olehovych

Specialist dipmoma

1. Melnyk Yurii Vasyliovych
2. Povtoreiko Anatolii Volodymyrovych
3. Protsyk Roman Teodorovych
4. Rudchuk Yulia Vasylivna
5. Sadyhov Ruslan Ulfatovych
6. Samila Petro Oleksiiovych
7. Tatarchuk Andrii Ivanovych
8. Usarskyi Volodymyr Yaroslavovych
9. Chornookyi Serhii Vasylovych
10. Shyndak Yurii Ihorovych
11. Arlamovskyi Andrii Oleksiiovych
12. Havryliuk Andrii Romanovych
13. Hrodetskyi Oleksandr Vatslavovych
14. Hrodetska Khrystyna Romanivna
15. Demchuk Lesia Vasylivna
16. Derevianko Artem Olehovych
17. Drahanchuk Nazarii Yaroslavovych
18. Dutchak Olesia Tarasivna
19. Zubiak Nazar Andriiovych
20. Kazymyriv Viktor Volodymyrovych
21. Karpets Vasyl Mykhailovych
22. Kovach Viktor Vasylovych
23. Kruliv Mykola Mykhailovych
24. Maidanskyi Roman Stepanovych
25. Momot Yurii Volodymyrovych
26. Panasiuk Inna Viktorivna
27. Petrov Ihor Serhiiovych
28. Pushyk Taras Orestovych
29. Repela Ihor Vasyliovych
30. Fedoryshyn Maksym Hryhorovych

Grad students 2008 PZ-03

Pz-03_0.jpg

Qualification: "software engineer"

Master's diploma with honour:

1. Pavlyshak Oleksandr Ihorovych

Master's diploma

1. Volk Andrii Vitaliiovych
2. Zelmanovych Bohdan Ivanovych
3. Shpakodrai Bohdan Ivanovych

Specialist dipmoma

1. Babiak Ruslana Volodymyrivna
2. Bartmanskyi Volodymyr Petrovych
3. Bobik Oleksandr Mykolaiovych
4. Bodnar Andrii Bohdanovych
5. Boiko Nazarii Dmytrovych
6. Vasylyshyn Ruslan Yaroslavovych
7. Vdovichenko Yevhen Vasyliovych
8. Havliuchynska Olha Vasylivna
9. Herez Olha Mykolaivna
10.Hrechkosii Oksana Ivanivna
11.Hryhorchuk Viktoriia Liubomyrivna
12.Dranuta Yurii Bohdanovych
13.Kobyliuk Liudmyla Vasylivna
14.Kobryn Dmytro Mykhailovych
15.Kuryliuk Yurii Yaroslavovych
16.Lesiv Anton Volodymyrovych
17.Lutsyshyn Vasyl Liubomyrovych
18.Mykhaliuno Hryhorii Lvovych
19.Ostach Oleksandr Ivanovych
20.Pavlik Oleksandr Vasyliovych
21.Perehinskyi Ivan Vasyliovych
22.Postolovskyi Vasyl Anatoliiovych
23.Savka Andrii Mykhailovych
24.Simka Roman Volodymyrovych
25.Sokoliuk Yurii Vasyliovych
26.Styslo Taras Romanovych
27.Tenyk Yaroslav Yuriiovych
28.Fedoryshyn Yaroslav Tarasovych
29.Shparii Vasyl Vasyliovych
30.Yashchur Serhii Ihorovych

Grad students 2009 PZ-04

PZ-04_0.jpg

Qualification: "software engineer"

Master's diploma with honour:

1. Boichuk Lidiia Olehivna
2. Dmytriv Yaroslav Mykhailovych
3. Kochkodan Pavlo Ruslanovych
4. Kryl Liubov Romanivna
5. Ohlabiak Yurii Bohdanovych

Specialist diploma with honour:

1. Ivanotchak Oleksandr Mykolaiovych
2. Omelchuk Oleksandr Anatoliiovych

Specialist dipmoma:

1. Vynnyk Vitalii Ihorovych
2. Havkaliuk Artur Volodymyrovych
3. Dvorskyi Ruslan Vasyliovych
4. Derevianko Viacheslav Olehovych
5. Dzenkiv Oleh Mykhailovych
6. Divnych Viktor Serhiiovych
7. Drahanchuk Oleh Yaroslavovych
8. Zhurakivskyi Oleh Ihorovych
9. Kitniuk Andrii Viacheslavovych
10.Korman Tetiana Volodymyrivna
11.Kostiuk Roman Romanovych
12.Kucherko Ivan Ivanovych
13.Levytskyi Viktor Mykolaiovych
14.Moskalyk Mykhailo Stepanovych
15.Pakulets Iryna Hryhorivna
16.Pryimak Yurii Volodymyrovych
17.Rodchyn Volodymyr Ivanovych
18.Rudiak Olha Vasylivna
19.Tymofieieva Oleksandra Olehivna
20.Feniuk Mykhailo Vasyliovych