ІФНТУНГ посів I-ше місце в рейтингу серед ВНЗ Прикарпаття

назви.png

Національний технічний університет нафти і газу зайняв 31 місце в рейтингу університетів України ІІІ-ІV рівнів акредитації "Топ 200 Україна" у 2015 році і є першим на Прикарпатті серед ВНЗ.

Цього року — дев'ятий випуск рейтингу. Його методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

27 науково-технічна конференція студентів ІФНТУНГ (2-ий етап)

Студентська конференція 2015 ПЗАСНа секції інформаціїних технологій була проведена чергова студентська конференція. Студенти, які під час навчання займались науково-дослідною роботою підготували презентації, які дозволили їм пошири ідеї та напрацювання серед своїх колег.
Конференцію було організовано викладачами кафедри відповідальними за науково-дослідну роботу (Лютак І.З., Броновський І.В., Гаврищук С.В.).
Варто відзначити доповіді студентів Валентина Зоріна та Куртяника Руслана щодо перегляду веб-базованих документів.
Студенти жваво обговорювали доповіді під час конференції, висловлювали думки, що робило захід живим та цікавим.

Благодійна допомога кафедрі від партнерів

Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем ІФНТУНГ висловлює щиру подяку компанії SoftServe, а також її директору Івано-Франківського відділення Любомиру Ходаку за допомогу у оновленні комп’ютерної техніки кафедри.

Броновський, Ходяк, Лютак, SoftServe допомога, комп’ютери Броновський, Ходяк, Лютак, SoftServe допомога, комп’ютери

День відкритих дверей 24-11-2013

Ти мрієш отримати популярну та перспективну професію?
Познайомитися з досвідченими викладачами?
Приходь на день відкритих дверей факультету інформаційних технологій.
Чекаємо тебе 24 листопада 2013 року о 10:00 за адресою:
м. Івано-Франківськ, Карпатська 15, Корпус №1 ІФНТУНГ (зі сторони вул. Пулюя)
Ми покажемо і розкажемо про спеціальність і про перспективи працевлаштування після закінчення навчання. Відповімо на будь-які запитання.

Перелік дипломів на 2013-2014 н.р.

Перелік дипломів бакалавр, спеціаліст, магістр для стаціонарної та заочної форми навчання.

Бакалавр: перелік назв дипломів
Спеціаліст, магістр: перелік назв дипломів

Після узгодження тем з керівником теми будуть доступні для перегляду.

Переддипломна практика 2013

У четвер 24.01.2013 о 14 00 до нас на кафедру ПЗАС прийдуть у гості компанії: Елекс, OSF Global Services, Софтджорн-Україна. Зустріч буде присвячена проходженню переддипломної практики студентами спеціальності ПЗАС.

На даний момент з цими компаніями заключні договори на проходження переддипломної практики.

• Елекс - 0
  • OSF Global Services – 3
  • Софтджорн-Україна – 5

• Елекс - 5
  • OSF Global Services – 3
  • Софтджорн-Україна – 5

Eleks Developers Courses C++

large_Eleks Developers Courses C++.jpg

Компанія Eleks розпочинає набір слухачів на курси програмування на мові С++.
Курс дасть можливість отримати знання та навички для роботи в якості Junior C++ Software Engineer.

Перший дзвоник. 2012

Відевітання Віталія Кличка з 1 вересня

Джерело: http://udar.if.ua/

Підсумки проведеної шостої студентська конфренції на базі кафедри ПЗАС

21 грудня 2011 року, на базі кафедри програмне забезпечення автоматизованих систем, успішно відбулася чергова студентська конференція з напрямків програмування, 3D моделювання, веб-технологій, нейронних мереж та ряд інших.

В підготовці студентів до конференції взяла переважна більшість викладачів кафедри ПЗАС. Доповідачами були студенти з 2-го по 5-ий курс та всі магістри.

Олімпіада від Елекс 2011

Шановні студенти!

Вітаємо, шановні програмісти. Вже вдруге, для студентів-програмістів, проводиться Олімпіада від компанії Елекс. Олімпіада триватиме з 12 по 26 грудня. Нагородження відбудеться з початку другого семестру. Нагадаємо, що минулорічний переможець олімпіади Богдан Пашковський пройшов стажування і успішно працює у компанії Елекс. Переможці матимуть можливості:

• Пройти стажування на «реальному» проекті
  • Працевлаштування на «ЕЛЕКСІ»
  • Отримати практичний досвід
  • Познайомитися з колективом висококласних спеціалістів
  • Стати частиною успішої команди професіоналів-однодумців

А також отримати призи: «пріколи» та професійну літературу.