1..png
Ігор Касянчук
Місце роботи: фірма SoftServe, програміст

Із задоволенням згадую час, коли вчився на кафедрі. Протягом цього часу я отримав багато конкретних знань, це дало мені потужну загальнотеоретичну базу, що дозволило мені швидко і легко вивчати будь-які нові тенденції в ІТ. В результаті я знаю технології глибоко і розумію, як все працює всередині, і мої знання не поверхневі.
Навчання дало мені неоціненний досвід і знання в області інформаційних технологій, впевненість у своїх професійних здібностях і шлях для подальшого вдосконалення.

LPbE5qFftfU_1.jpg
Харевич Михайло
Місце роботи: SaasApps(Івано-Франківськ)

Навчався на денній формі навчання. Після навчання направлений на роботу інженером-програмістом в ЧерноморНафтоГаз (Сімферополь).
Навчання було цікавим та захоплюючим. Матеріал який викладався являвся актуальним на той час і виявився надзвичайно потрібним мені у моїй роботі, здобуті під час навчання знання і досі не раз допомагають у вирішенні багатьох запитань.
Серед моїх друзів - одногрупники, з якими спілкуюся до тепер. За їхньої допомоги знайшов роботу поближче дому.
Вдячний викладачам, які навчали мене.

x_82eb3d03.jpg
Олена Мисько(Нечаєва)
Місце роботи: фотостудія "3х4" м. Івано-Франківськ, ретушер, співвласниця

Навчання на кафедрі було цікавим та різностороннім. Найбільше запамяталися практичні заняття, що допомогли мені надалі працювати нехай
не в сфері програмування, але так само з компютерами.
Викладацький колектив кафедри залишив за собою приємне враження своє працьовитістю та позитивним ставлення до студентів.
Рекомендую – вступайте до ІФНТУНГ на спеціальність «Програмна інженерія», і повірте, у вас буде набагато більше шансів досягти успіху в житті!

Максим Федоришин
Рік випуску 2007
Місце роботи: Atlassian (https://www.atlassian.com/), Senior Software Engineer

Коли я поступав до вузу у 2002-у році, прохідний бал на кафедру ПЗАС був одним з найвищих в університеті.
Не дивно, що така висока конкуренція дозволила відібрати найбільш здібних і розумних з поміж абітурієнтів.
Саме навчання серед таких студентів я вважаю принесло найбільшу користь для моєї подальшої кар’єри.
Я дуже багато чому навчився у своїх одногрупників. Ми проводили багато часу разом виконуючи цікаві завдання
(які, дуже часто, самі собі придумували), ділилися досвідом та й просто вчилися працювати в команді.
Крім того, навчання на кафедрі (як і робота в будь-якому колективі) дає безцінний досвід спілкування,
вирішення поставлених задач і конфліктних ситуацій, пошуків компромісів, визначення пріоритетів і прийняття відповідальності за свої рішення.

Дмитро Кобрин
Рік випуску 2008
Займаюся розробкою веб-сайтів

Чесно кажучи, навчання на кафедрі дало досить багато знань. Сильна група, викладачі з модернізованим підходом до викладання матеріалу,
насичені практичні заняття – все це навчило мене наполегливо працювати, конкурувати та досягати успіху.
Саме навчання тут допомогло мені оприділитися з вибором напрямку роботи.
Абітурієнтам та студентам хочу побажати успіхів та високих досягнень! А кафедрі процвітання!

x_623ecc8b.jpg
Людмила Кобилюк
Рік випуску 2008

Зараз працюю не за спеціальністю, але здобуті знання завжди допомагають мені у вирішенні багатьох запитань у роботі.
Навчання цікаве. Згадується професіоналізм викладацького складу кафедри. Подача матеріалу та перевірка знань проходила в різноманітному,
професійному та цікавому вигляді. З впевненістю можу сказати, особисто мені роки навчання згадуються з великою приємністю.
Моя порада студентам така: потрібно знати чого ти хочеш, і де ти хочеш працювати!
А викладачі на кафедрі завжди допоможуть стати вам фахівцем у тій чи іншій сфері.
Вдячна викладачам кафедри за професіоналізм та співпрацю.

ZJl8duozMSE.jpg
Танасійчук Андрій
Рік випуску 2011
Місце роботи: GRT Team Івано-Франківськ

Можу сказати, що саме навчання в ІФНТУНГ забезпечило мене необхідними в моїй поточній діяльності знаннями, навичками та досвідом.
Після навчання почав працювати в компанії GRT, де реалізую свої здібності).
Факультет ІТ у ІФНТУНГ надає студентам масу можливостей для розвитку творчих і організаторських здібностей: це можливість участі в конкурсах
та різноманітних проектах, олімпіадах, бізнес-іграх, конференціях, семінарах, гостьових лекціях. Все це дозволяє студентам відточувати різні знання, навички та вміння. РЕКОМЕНДУЮ!

uCnmghTTK1A.jpg
Люба Старчевська
Рік випуску 2012
Місце роботи: ТОВ "Елекс", інженер-програміст.

Навчання в нафті дало базові знання по програмуванню, хоча для роботи цього було не цілком достатньо, але компанія готова була допомогти у розвитку (за що я дуже вдячна) :)
Про корисне із університету: - Цікавилась базами даних і по закінченню непогано в них орієнтувалась, адже ми вивчали Access та MySQL (+ курсові до них). Глобальні комп'ютерні мережі - від Бандури В. В. - було дуже корисно, хоча жалію, що так і не вивчила принаймі її конспект лекцій від корочки до корочки. Багато було ще з потрібного, наприклад вища математика (Гургула, Овчар та Тимків), мови програмування (С, Java), Захист інформації - надзвичайно корисний предмет.
Особисто мені роки навчання згадуються з великою приємністю.

wStnowF-L50.jpg
Деренько Тарас Іванович.
Рік випуску 2012
Місце роботи: ПП "ССБ Електронікс", інженер-програміст.

Нескінченно вдячний університету за студентські роки і той досвід, що отримав за 5 років.
Як демонструє мій дослід, той, хто бажає – навчається, а інші критикують систему освіти. Я вважаю, для майбутніх абітурієнтів буде цікавим ознайомитися з навичками, які можливо отримати під час навчання на спеціальності «Програмна інженерія» і які стануть корисними у житті.
Перше, чому ти навчаєшся в університеті – це навик навчання. І, як демонструє практика, у житті без цієї навички -нікуди. Я працюю у ІТ галузі. Технології та вимоги дуже швидко змінюються, тому треба швидко пристосовуватись та швидко освоювати значні масиви даних. Тут неможливо списати або зазубрити. Тут, як кажуть, are you in or out.

Додати відгук