Дана стаття адресується людям, які б бажали отримати сертифікат міжнародного значення, який визнається великою кількістю фірм.

У багатьох людей, з якими я спілкувався, є тверде впевнення в тому, що наша освіта далеко не ідеальна і потрібно щось змінювати. Проте в останні роки є позитивна тенденція і щоб пришвидшити її потрібно віддачі від усіх учасників, в тому числі і студентів.

Отож, я б хотів розповісти про свої роздуми на дану тему. Студенти мають багато можливостей у нашому навчальному процесі, зокрема студенти напрямків програмування. І вони можуть об’єднуватись із викладачами для зміни існуючого стану речей.

Так поступили минулого року студенти ПЗ-05, які виконували підготовку до здачі сертифікату від Sun Microsystems із викладачем Іщеряковим Сергієм Михайловичем. В вересні вони два із них успішно здали іспит у центрі сертифікації у Львові.

Їхніми стопами одразу пішло багато чоловік із нашого університету того ж місяця. І от у вересні Сергій Михайлович набрав нові групи по підготовці до здачі іспиту. Заняття проводились протягом 4-6 місяців (у когось довше у когось менше). Ми систематично розглядали необхідний матеріал для іспиту і проводили етапи пробного тестування. Звичайно це вимагало жертв, зокрема доводилось забувати про святкування та вільний час.

Коли ми здали 2 екзамен і перейшли на самостійну підготовку ми зареєструвались на сайті та отримали ваучери (студентам по 40$). В середині лютого я успішно здав іспит. Крім мене його пройшло ще 3 студента. У інших студентів були проблеми із реєстрацією через перехід компанії Sun Microsystems в структуру Oracle. Проте до кінця березня невизначеності були подолані і на початок квітня багато студентів отримали ваучери і проводять фінішну підготовку до проходження іспиту. Я впевнений, що багато із них успішно його пройдуть, оскільки всі наполегливо працювали.

Вам хочу побажати хороших результатів після наполегливої праці. Падає тільки той хто іде, тому практикуйте і у вас все получиться.

Із найкращими побажаннями Андрій Юрчук, студент ПЗ-06-02.